خانه اخبار محصولات خدمات نمایندگان ورود نمایندگان ارتباط با ما English

معرفی شیران دیزل موتور

شرکت شیران دیزل موتور در سال 1394 توسط گروهی از سرمایه گذاران خوشنام بخش خصوصی، و با هدف تامین انواع محصولات تجاری باکیفیت و برتر به بازار کشور تاسیس گردید.

این شرکت در پاییز همان سال موفق به عقد نمایندگی رسمی و انحصاری با کمپانی MAN آلمان جهت فروش و خدمات پس از فروش انواع کامیون و کشنده های MAN گردید. بدین منظور این شرکت اقدام به راه اندازی دفتر مرکزی و شبکه خدمات پس از فروش کاملا منطبق با استانداردهای MAN آلمان نموده و متعهد به ارائه بالاترین سطح خدمات فروش و خدمات پس از فروش میباشد تا بتواند رضایت حداکثری کارفرمایان و خریداران محترم محصولات MAN را جلب نماید.

معرفی کشنده سری TGS

کشنده های MAN عرضه شده توسط شرکت شیران دیزل، در رده TGS  برای مسافت های متوسط طبقه بندی می شوند. کابین محصولات MAN ؛ فراتر از آنچه انتظار دارید بزرگ، مجهز و راحت است؛ و راننده نیز تسلط بهتری را به کامیون خود خواهد داشت. با ارائه سایز های متنوعی از کابین؛ شما میتوانید بهترین کابین متناسب با کاربری و بودجه خود را انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید

معرفی کشنده سری TGX

کشنده های MAN عرضه شده توسط شرکت شیران دیزل،  TGX برای مسافت های طولانی طبقه بندی می شوند. موتور های سری D20 و D26 با توان موتور از 320 تا 540 اسب بخار، بالاترین قدرت را با کمترین میزان مصرف سوخت و حداقل استهلاک، ارائه می دهند. موتور های MAN با بهره گیری از سیستم SCR و با تکنولوژی EEV ؛ دارای استاندارد Euro 5 بوده و دوستدار محیط زیست می باشد.

بیشتر بخوانید